داشتن – خوردن داماد آمریکا ارتباط اطلاعات

داشتن – خوردن: داماد آمریکا ارتباط اطلاعات اطلاعات جرد کوشنر داماد ترامپ دونالد ترامپ کمیته اطلاعاتی سنا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از گلزنی با پیراهن استقلال هیجان زده‌ام / چپاروف

هافبک ازبک استقلال می‌گوید که حضور هواداران و تشویق‌های آن‌ها او را شگفت‌زده کرده است. 

از گلزنی با پیراهن استقلال هیجان زده‌ام / چپاروف

چپاروف: از گلزنی با پیراهن استقلال هیجان زده ام

عبارات مهم : استقلال

هافبک ازبک استقلال می گوید که حضور هواداران و تشویق های آن ها او را شگفت زده کرده هست.

به گزارش ایسنا، سرور چپاروف، هافبک گلزن آبی پوشان بعد از پیروزی برابر تراکتورسازی، گفت: برد بسیار با ارزشی در هفته سوم به دست آوردیم. هفته گذشته نیز این شانس را داشتیم که برنده زمین مسابقه را ترک کنیم ولی این اتفاق نیفتاد تا نخستین برد ما روز گذشته ثبت شود. در هفته های گذشته با تمریناتی که کادرفنی جهت ما در نظر گرفت، پیشرفت داشتیم ولی هفته به هفته بهتر می شویم.

از گلزنی با پیراهن استقلال هیجان زده‌ام / چپاروف

هافبک ازبکستانی استقلال در ادامه راجع به گلزنی در این دیدار، تصریح کرد: پاس بسیار خوبی دریافت کردم و با توجه به فضایی که داشتم، تصمیم به شوت زنی گرفتم. از گلی که به ثمر رساندم، بسیار هیجان زده هستم و می خواهم باز هم جهت استقلال گلزنی کنم. وقت های زیادی جهت گلزنی داشتیم و بسیار خوشحالم که این برد با گل من به دست آمد.

چپاروف در ادامه راجع به مراسم خوش حالی گلزنی در کنار هواداران، افزود: ورزشگاه آزادی با حضور هواداران بسیار جالب و هیجان انگیز هست. روز جمعه طرفداران استقبال بسیار خوبی داشتند و همه ما از این عنوان خوشحال بودیم. آن ها پیش از شروع مسابقه نیز بارها من را تشویق کردند و خوشحالم که گلزنی من باعث خوش حالی آنان شد. بعد از گل نیز تصمیم گرفتم که به سمت هواداران بروم تا احساسات و خوش حالی خودم را با آن ها شریک شوم.

هافبک ازبک استقلال می‌گوید که حضور هواداران و تشویق‌های آن‌ها او را شگفت‌زده کرده است. 

این هافبک ازبک با بیان این توصیه که استقلال در مسیر پیشرفت هست، اظهار کرد: شرایط ما هفته به هفته و بعد از هر جلسه تمرینی بهتر می شود. در جریان بازی فوتبال خوبی ارائه می دهیم و مطمئنا از هفته های آینده با هماهنگ تر شدن بازیکنان، نمایش ها ما به مراتب بهتر می شود. تیم بسیار خوب و کادرفنی قدرتمندی در اختیار داریم و همه تلاش خود را می کنیم تا در ادامه فصل نیز این موفقیت ها ادامه داشته باشد.

چپاروف در آخر گفت: حضور هواداران بیش از هر چیزی من را هیجان زده کرد و امیدوارم باز هم در ادامه فصل آن ها در ورزشگاه حضور داشته باشند. من پیش از این در ورزشگاه آزادی حاضر شده است بودم ولی جهت نخستین بار بود که این ورزشگاه با این تعداد تماشاگر حامی من و تیمی که در آن بازی می کردم، بودند که این عنوان جهت من اتفاقی فوق العاده بود.

واژه های کلیدی: استقلال | ورزشگاه | هواداران | روز گذشته | هواداران | هیجان انگیز | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs