داشتن – خوردن داماد آمریکا ارتباط اطلاعات

داشتن – خوردن: داماد آمریکا ارتباط اطلاعات اطلاعات جرد کوشنر داماد ترامپ دونالد ترامپ کمیته اطلاعاتی سنا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش مربی باهوشی است/ جهت تفریح به روسیه نمی‌رویم ، سرمربی مراکش

سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش به ستایش از کارلوس کی‌روش پرداخت و او را مربی باهوشی دانست. او از انگیزه اوج جهت افزایش به دور بعد گفت. 

کی‌روش مربی باهوشی است/ جهت تفریح به روسیه نمی‌رویم ، سرمربی مراکش

سرمربی مراکش: کی روش مربی باهوشی است/ جهت تفریح به روسیه نمی رویم

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش به ستایش از کارلوس کی روش پرداخت و او را مربی باهوشی دانست. او از انگیزه اوج جهت افزایش به دور بعد گفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از لوتس، تیم ملی فوتبال مراکش یکی از حریفان کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هست. سرمربی مراکش با وجود آن که تیم او در گروه بسیار مشکل واقع شده است است ولی امیدوار به افزایش است.

هرو رنارد گفت: در گروه بسیار مشکل قرار داریم ولی باید به خود ایمان داشته باشیم. نباید از تیم های اسپانیا و پرتغال که بازیکنانی چون سرخیو راموس و کریستیانو رونالدو را دارند بترسیم و البته کشور عزیزمان ایران که جهت دومین دوره پیاپی به جام جهانی افزایش می کند. در درجه نخست باید به افزایش از گروه خود فکر کنیم و بر این باور هستم که می توانیم به چنین چیزی برسیم.

کی‌روش مربی باهوشی است/ جهت تفریح به روسیه نمی‌رویم ، سرمربی مراکش

او ادامه داد: قبول دارم که در گروه مشکل قرار داریم ولی اگر این گونه فکر کنیم که اسپانیا، پرتغال و کشور عزیزمان ایران در رنگینگ از ما بهتر هستند و شانس برابر آنها نداریم بعد بهتر است جهت زیارت و سیاحت به روسیه برویم. نمی خواهم زنگ تفریح دیگر تیم ها باشیم. من جهت نتیجه گرفتن به روسیه می روم. روسیه کشور قشنگی است ولی باید بتوانیم قشنگی را در این کشور خلق کنیم. حساب خاص ای روی هواداران خود داریم و باید به عالی ترین شکل عمل کنیم.

رنارد راجع به دیدار دوستانه کشور عزیزمان ایران برابر ترکیه گفت: نکات زیادی از این دیدار یادداشت کرده ایم ولی در نهایت این یک دیدار دوستانه بود و نباید روی آن زیاد تمرکز کرد. کی روش جهت چهارمین بار پیاپی است که در جام جهانی شرکت می کند که این یک دستاور بزرگ هست. او از تجربه بسیار بالایی برخوردار است و مربی باهوشی هست. تیم او در جام جهانی آماده خواهد بود و ما هم آماده خواهیم شد.

سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش به ستایش از کارلوس کی‌روش پرداخت و او را مربی باهوشی دانست. او از انگیزه اوج جهت افزایش به دور بعد گفت. 

سرمربی مراکش راجع به روز گرفتن بازیکنان گفت: باید متخصصان در این زمینه نظر دهند. وظیفه من این است که تیم را بسیار آماده کنم.

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | مراکش | افزایش | باهوشی | سرمربی | جام جهانی | سرمربی تیم ملی فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs