داشتن – خوردن داماد آمریکا ارتباط اطلاعات

داشتن – خوردن: داماد آمریکا ارتباط اطلاعات اطلاعات جرد کوشنر داماد ترامپ دونالد ترامپ کمیته اطلاعاتی سنا

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی واریز «عیدی» بیمه‌شدگان همزمان با حقوق بهمن

مدیرعامل صندوق بیمه‌ اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از واریز عیدی 43 هزار مستمری بگیر تحت پوشش این صندوق همزمان با حقوق بهمن ماه خبر داد. 

واریز «عیدی» بیمه‌شدگان همزمان با حقوق بهمن

واریز «عیدی» بیمه شدگان همزمان با حقوق بهمن

عبارات مهم : صندوق

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از واریز عیدی 43 هزار مستمری بگیر تحت پوشش این صندوق همزمان با حقوق بهمن ماه خبر داد.

محمدرضا رستمی در گفت وگو با ایسنا، راجع به وقت واریز عیدی مستمری بگیران تحت پوشش این صندوق اظهار کرد: 43 هزار مستمری بگیر تحت پوشش ما عیدی خود را همزمان با حقوق بهمن ماه خود دریافت می کنند.

واریز «عیدی» بیمه‌شدگان همزمان با حقوق بهمن

وی راجع به میزان این عیدی گفت: سال گذشته میزان عیدی واریزی به طور میانگین 300 هزار تومان بود که جهت امسال نیز بر حسب میزان حقوق دریافتی افراد متفاوت است.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر افزود: در حال حاضر یک میلیون و 300 هزار نفر تحت پوشش این صندوق هستند و 43 هزار نفر مستمری دریافت می کنند ولی از آنجایی که این صندوق نوپاست هنوز بازنشسته ای نداریم و نخستین گروه بیمه پردازان صندوق در سال 99 بازنشسته می شوند.

مدیرعامل صندوق بیمه‌ اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از واریز عیدی 43 هزار مستمری بگیر تحت پوشش این صندوق همزمان با حقوق بهمن ماه خبر داد. 

رستمی با اشاره به قانون تازه بازنشستگی پیش از موعد در این صندوق نیز گفت: یک فرد بیمه شده است صندوق با رسیدن به سن 65 سالگی و با سابقه پرداخت 15 سال حق بیمه می تواند بازنشسته شود ولی طبق قانون تازه پیش از موعد یک فرد با 70 سال سن و 10 سال سابقه پرداخت حق بیمه می تواند از امکان بازنشستگی استفاده کند.

وی افزود: تا کنون 3000 پرونده بازنشستگی پیش از موعد بررسی و نهایی شده است و 6500 پرونده دیگر در دست اقدام است.

واژه های کلیدی: صندوق | دریافت | دریافتی | بازنشسته | بازنشستگی | مستمری بگیران | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs