داشتن – خوردن داماد آمریکا ارتباط اطلاعات

داشتن – خوردن: داماد آمریکا ارتباط اطلاعات اطلاعات جرد کوشنر داماد ترامپ دونالد ترامپ کمیته اطلاعاتی سنا

گت بلاگز اخبار اجتماعی وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار شرکت هواشناسی ضمن اشاره به وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق در بعضی نقاط کشور از ابری شدن آسمان پایتخت خبر داد.

وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق

وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق

عبارات مهم : گلستان

مدیرکل آینده نگری و هشدار شرکت هواشناسی ضمن اشاره به وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق در بعضی نقاط کشور از ابری شدن آسمان پایتخت خبر داد.

احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین اطلاعات هواشناسی، امروز رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در استان های گیلان، مازندران، گلستان، ارتفاعات البرز شرقی همچنین دردامنه های رشته کوه زاگرس در استان های فارس، جنوب اصفهان، شرق کهکیلویه و بویر احمد، جنوب چهارمحال بختیاری، بوشهر، بعضی نقاط هرمزگان و بطور پراکنده در جنوب شرق کشور آینده نگری می شود.

وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق

وی با بیان اینکه انتظار می رود در ساعات بعد ازظهر و اوایل شب در شمال آذربایجان غربی و شمال آذربایجان شرقی رگبار باران و در بعضی نقاط رعد و برق رخ دهد، تصریح کرد: فردا(۲۵ مردادماه) در شمال غرب کشور در نیمه شمالی استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و در آخرهای وقت در شمال استان اردبیل رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد رخ دهد.

وظیفه ادامه داد: دراستان های فارس، هرمزگان، جنوب و غرب کرمان، ارتفاعات البرز شرقی، استان های گلستان، مازندران، گیلان و شمال سمنان رگبار و رعد و برق و وزش باد آینده نگری می شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار شرکت هواشناسی ضمن اشاره به وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق در بعضی نقاط کشور از ابری شدن آسمان پایتخت خبر داد.

مدیرکل آینده نگری و هشدار شرکت هواشناسی با اشاره به اینکه روز پنجشنبه (۲۶ مرداد) بارش علاوه بر آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی به مناطق جنوبی مانند کردستان، شمال کرمانشاه، زنجان و غرب همدان گسترش می یابد، گفت: این شرایط در ارتفاعات البرز شرقی، استان های گلستان، مازندران، و شمال سمنان نیز رخ خواهد داد.

وی با بیان اینکه دریای خزر امروز و فردا و خلیج فارس، تنگه هرمز ودریای عمان طی سه روز آینده مواج می شود، اظهار کرد: در استان های فارس، جنوب و غرب کرمان، یزد، شمال و غرب هرمزگان نیز دربعد ازظهر رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید آینده نگری می شود.

وظیفه در آخر راجع به آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده گفت: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد و روز پنج شنبه (۲۶ مرداد) کمی ابری تا نیمه ابری با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد خواهد بود.

وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق

واژه های کلیدی: گلستان | هرمزگان | مازندران | آذربایجان | استان اردبیل | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs